Prawo pracy

Naszym celem jest udzielanie naszym Klientom wskazówek i wzorców postępowania w typowych sprawach oraz wsparcie w rozwiazywaniu indywidualnych i bardziej złożonych problemów. Dostarczamy fachowego wsparcia z uwzględnieniem rzeczywistych potrzeby Klientów, a opinie prawne zamieniliśmy na porady do działania.

 

Świadczymy usługi stałego wsparcia prawnego dotyczące: wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy, wszelkich wzorów dokumentów, które stosuje pracodawca, przestrzegania przepisów dotyczących legalności zatrudnienia, zwolnień pracowniczych. Jednym z aspektów wymagających doradztwa prawnego jest także przygotowanie rozwiązań prawnych i organizacyjnych związanych z działalnością konkurencyjną oraz ochroną poufności informacji.

 

Istotnym zagadnieniem w naszej praktyce zawodowej jest kwestia ochrony danych osobowych w stosunkach zatrudnienia. Doradzamy m.in. w zakresie legalności zbierania danych (w tym referencji od innych pracodawców, danych z portali społecznościowych), warunków i i zasad prowadzenia monitoringu pracowniczego, whistleblowing procedures, testów psychologicznych, transferu danych kadrowych w grupach kapitałowych.

 

Prowadzimy codzienną, bieżącą obsługę we wszelkich sprawach kadrowych i płacowych pozostając w stałym kontakcie z przedstawicielami naszych Klientów.

 

Reprezentujemy pracodawców w sporach sądowych związanych z zatrudnieniem.

 

 

Serdecznie zapraszamy
do kontaktu z naszą Kancelarią

+48 22 243 34 13